Pobierz

ZASTOSOWANE FILTRY
Spodnie Unisex
Pokaż filtry
SZUKAJ WYNIKÓW
GATUNEK
iconModel_3

iconModel_4

iconModel_44

iconModel_5

iconModel_6

TYP ODZIEŻY
Więcej
KOLEKCJE
Ikony
KOLORY
WIELOKOLOROWE
Rozmiar
SKŁAD
DOSTĘPNE METODY ZNAKOWANIA

Praktyczny ubiór z długą historią
Najbardziej wygodny i funkcjonalny wygląd sprawia, że długie spodnie stają się bardzo charakterystyczne. W Roly produkujemy je w wielu rodzajach i różnych stylach. Ale funkcjonalność jest założeniem długich spodni uniseks.
Spodnie wyróżniają się trzema otworami, dwoma dopasującymi się do nogi i jednym w talii, pokrywającymi w ten sposób połowę ciała. Wszystko zaczęło się w starożytności, około 10 000 lat temu. W tym czasie nasi przodkowie zakrywali obszar miednicy, aby chronić go przed zimnem. Potem przyszli Celtowie, a po nich Niemcy.
Teraz to kwintesencja ubioru mężczyzny i także wielu kobiet. Dlatego dziś znajdujemy wiele modeli unisex. Ubrania te budziły wielkie kontrowersje, ponieważ aż do lat 60-tych, w których kobiety zaczęły nosić spodnie, w latach 40. i 50 dużych grup feministek walczyły o strój bez osiągnięcia celu. Cóż, mówimy o czasach, kiedy kobiety mogły nosić sukienki i spódnice, oczywiście, do kostek.
Wszechstronny strój
Noszenie różnego rodzaju spodni, w zależności od zawodu, jest potrzebą, która zapewnia korzyści i funkcjonalność pracy. Dlatego istnieją spodnie, które stały się istotnymi elementami niektórych zawodów.
Spodnie z wieloma kieszeniami są zaprojektowane z przegrodami bocznymi do wkładania w nie narzędzi. Szwy są wzmocnione, aby utrzymać ciężar, a niektóre oferują dobrą widoczność podczas pracy w warunkach o słabej widoczności lub w szczególnych przypadkach, w których może być konieczne bycie widocznym. Ponadto są wykonane z tkanin, które umożliwiają swobodę ruchów.
Spodnie malarza nie różnią się zbytnio od tych z wieloma kieszeniami, z wyjątkiem dużej różnorodności przegródek. Znajdziemy odporne tkaniny, wygodną i regulowaną talię.
W Roly wyróżniamy się jako producenci dbający o jakość, bezpieczeństwo i funkcjonalność. Dostosowaliśmy się do nowych technologii, jesteśmy zdolni do projektowania najbardziej uniwersalnych ubrań na wszystkie zapotrzebowania i sytuacje.

Spodnie Unisex