Pobierz

ZASTOSOWANE FILTRY
Fartuchy Unisex
Pokaż filtry
SZUKAJ WYNIKÓW
GATUNEK
iconModel_3

iconModel_4

iconModel_44

iconModel_5

iconModel_6

TYP ODZIEŻY
Więcej
KOLEKCJE
Ikony
KOLORY
WIELOKOLOROWE
Rozmiar
SKŁAD
DOSTĘPNE METODY ZNAKOWANIA

Dotatek najcz€ciej uywany w gastronomii i hotelarstwie

Wszyscy byliśmy wiele razy w restauracji, nawet zajrzeliśmy do kuchni, czy przechodząc obok, czy też jedząc przed szklaną witryną, za którą wspaniali kucharze tworzyli swoje specjały. Magiczne miejsce dla wielu i desperackie dal innych, którzy nigdy nie będą mogli stworzyć nowych dań.

Dzisiaj istnieje wiele restauracji. Konkurencja jest wielka. Sztuka kulinarna jest ceniona jak nigdy dotąd i daje dużo pracy. Kelnerzy, kelnerki, pomocnicy, kucharze, kucharki, pomocnicy, ... zawód, który każdego dnia wybiera więcej.

Fartuch jest podstawową odzieżą w świecie gastronomii. Podstawowy element używany przez kucharzy i kelnerów. Oprócz tego, że jest użytecznym narzędziem, jego funkcja jest całkowicie praktyczna, ponieważ chroni ubrania, takie jak uniformy, od plam, które są niemożliwe do usunięcia.


Symbol prezentacji

Fartuchy Unisex są znakiem rozpoznawczym , symbolem prezentacji wizerunku firmy, ponieważ nie ma lepszego dodatku, aby przedstawić swój wizerunek korporacyjny. Symbolem dobrej restauracji jest fartuch, który dobrze dopasowuje się do ciała, idealnie czysty i nieskazitelny.

W Roly produkujemy wiele różnych modeli, abyś mógł znaleźć ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Fartuchy Unisex