Pobierz

ZASTOSOWANE FILTRY
Skarpety Unisex
Pokaż filtry
SZUKAJ WYNIKÓW
GATUNEK
iconModel_3

iconModel_4

iconModel_44

iconModel_5

iconModel_6

TYP ODZIEŻY
Więcej
KOLEKCJE
Ikony
KOLORY
WIELOKOLOROWE
Rozmiar
SKŁAD
DOSTĘPNE METODY ZNAKOWANIA

Treningi wymagają wielkiego wysiłku

Piłka nożna nie jest wyjątkiem. Wręcz przeciwnie, wymaga dużo pracy i wytrzymałości.Gracze grają z niewielką intensywnością podczas meczu, ale ich zużycie energii jest ogromne. Być może jest to powodem aby nie utrzymywać rytmutego intensywnego wysiłku. Jest to jednak szkolenie o wysokiej intensywności, więc użycie dobrych materiałów jest praktycznie obowiązkowe.

Będąc świadomym rodzaju wykonywanych ćwiczeń wybieramy rodzaj ubioru używanego do ćwiczeń. Pomimo tego wielu fanów piłki nożnej nie bierze pod uwagę tych faktorów i są bardziej narażeni na wiążące sie z tym sportem urazy.

Każda dyscyplina musi być zaopatrzona w odzież i akcesoria, które doskonale pasują do rodzaju praktyki, którą przeprowadzimy.

W przypadku zarówno intensywnych ćwiczeń, jak i amatorskich treningów, musimy być wymagający i inwestować w zdrowie, komfort i intensywność, z najlepszym zaopatrzeniem sportowym.


Skarpety techniczne są Twoim drugim silnikiem

Każdy z nas, nie zależnie od wieku i płci wymaga wysokiej jakości w ćwiczeniach, w odżywianiu i w odzieży, bo wiedzą, że dopiero wtedy mogą osiągnąć swój cel.

Nasze skarpetki do ćwiczeń, unisex, stały się jednym z najważniejszych elementów treningu, ponieważ skarpetka dobrej jakości zapobiega zadrapaniom i pęcherzom na stopach. Odpowiedni ich dobór pozwala na efektywne i zadowalające efekty sportowe .

Inwestowanie w dobre skarpetki treningowe poprawia wydajność sportową i zapewnia komfort podczas jego uprawiania

W Roly wiemy, że nie tylko zależy od Ciebie, ale zależy także od Twoich wyborów, jakich dokonujesz każdego dnia.