Pobierz

ZASTOSOWANE FILTRY
Torby Unisex
Pokaż filtry
SZUKAJ WYNIKÓW
GATUNEK
iconModel_3

iconModel_4

iconModel_44

iconModel_5

iconModel_6

TYP ODZIEŻY
Więcej
KOLEKCJE
Ikony
KOLORY
WIELOKOLOROWE
Rozmiar
SKŁAD
DOSTĘPNE METODY ZNAKOWANIA

lekkie i wytrzymałe

Ma formę worka, który zakłada się na plecy, uzywając dwóch ramiączek, i doskonale nadają się do noszenia najpotrzebniejszych rzeczy osobistych. Zakoczą nas swoją pojemnością, którą dysponują w środku. Zaprojektowany tak, aby uzyskać jak największą funkcjonalność, stały się one nieodzownym sposobem na przenoszenie niewielkich rzeczy.Wygodne i bardzo trwałe narzędzie.

Ciągle poruszamy się z jednego miejsca do drugiego, z domu do biura, do siłowni,na lekcję języka lub muzyki. Człowiek jest w ciągłym ruchu, a plecaki ułatwiają nam życie. W Roly wykonujemy plecaki unisex wysokiej jakości, myśląc o zdrowiu Twoich pleców, komforcie i potrzebach, dlatego też zaprojektowaliśmy lekkie modele, które dostosowują się idealnie do ciała, są w stanie wytrzymać ciężar Twoich drobnych rzeczy i przechowywać je w najlepszy możliwy sposób.


Oryginalne wzory

Te plecaki są jak jajko z niespodzianką, nigdy nie wiesz, co znajdziesz po ich otwarciu. Odkrywanie możliwości przechowywania rzeczy jest wyzwaniem. Dla każdego przedziału jest przestrzeń, która pozwala organizować twoje rzeczy osobiste, obiad, rzeczy z pracy lub materiału sportowy. Im więcej tam zmieścisz, tym wiecej miejsca zyskasz, bo w końcu, wszystko jest na swoim miejscu, a wynik jest doskonały.

Chcemy zaskoczyć cię nowoczesnymi wzorami i śmiałymi, żywymi kolorami, które łączą swoje doskonale z Twoimi ulubionymi ubraniami.

Torby Unisex