Pobierz

ZASTOSOWANE FILTRY
Kamizelki Męskie
Pokaż filtry
SZUKAJ WYNIKÓW
GATUNEK
iconModel_3

iconModel_4

iconModel_44

iconModel_5

iconModel_6

TYP ODZIEŻY
Więcej
KOLEKCJE
Ikony
KOLORY
WIELOKOLOROWE
Rozmiar
SKŁAD
DOSTĘPNE METODY ZNAKOWANIA

Odzież uniwersalna

Klasyczna kamizielka nigdy nie wychodzi z mody, nawet na niektórych ceremoniach staje się niezbędnym wymogiem. W tendencji męskiej dostrzegane również za jego funkcjonalność. Doskonałe na chłodne dni oraz do wykonywania różnych czynności dziennych. Różne rodzaje, te najgrubsze pozwolą na utrzymanie temperatury ciała. W Roly projektujemy je przy użyciu tkanin termicznych wysokiej technologii po to aby dobrze utrzymywały temperaturę ciała a za razem były lekkie i nie zabierały dużo miejsca. W chwili obecnej stał się obowiązkowym elementem w każdym pojeździe. Powinny być fluorescencyjne z taśmami odblaskowymi w celu zapewnienia wysokiej widoczności i w przypadku, gdy musisz wyjść na drogę lub przed opuszczeniem samochodu, jeśli się zepsuł.

Niewątpliwie jedna z najbardziej wszechstronnej odzieży. Do wyjścia na spacer, po cięzkim treningu, do różnych prac, do ogrzania jak i poczucia bezpieczeństwa.


Pochodzi z daleka

To byli Persowie, którzy wprowadzili bezrękawniki w Europie po tym, jak Anglicy odwiedzili sąd perski i byli zafascynowani tą odzieżą.

Kamizelki Męskie