Pobierz

ZASTOSOWANE FILTRY
Opaski odblaskowe hi-viz OUTLET -  ALL COLLECTIONS
Pokaż filtry
SZUKAJ WYNIKÓW
GATUNEK
TYP ODZIEŻY
Więcej
KOLEKCJE
Więcej
Ikony
KOLORY
WIELOKOLOROWE
Rozmiar
SKŁAD
DOSTĘPNE METODY ZNAKOWANIA

Outlet opaski odblaskowe hi-viz

Oznaczają twoją pozycję

Zaprojektowana wyłącznie do sygnalizowania przez cały czas położenia operatora, a tym samym do unikania sytuacji związanych z ryzykiem wypadku lub śmierci. Ten rodzaj odzieży umożliwia przemieszczanie się w obrębie strefy roboczej, która czasem może być bardzo niebezpieczna. Kamizelki, spodnie, koszule, kurtki, kurtki pikowane i polo. Pełen asortyment ekskluzywnych odzieży umożliwiających bezpieczną pracę.

Bezpieczeństwo i komfort idą w parze, tworząc najbezpieczniejsze i najbardziej komfortowe modele robocze na rynku.


Ochrona w ciągu dnia i nocy

Odzież, która pozwala utrzymywać Cię doskonale widocznym, ma zasadnicze znaczenie przy zmniejszaniu ryzyka w pracy, gdy widoczność jest niewielka. Umożliwiają pracownikowi wykonywanie jego zadań utrzymując go w stanie bezpieczeństwa, a bezpieczeństwo jest najważniejsze dla pracownika. Co więcej, osoba, która każdego dnia wykonuje swoją pracę w sposób bezpieczny i bez zwiększonego ryzyka, jest wydajniejsza. Zgodnie z prawem, przedsiębiorstwa muszą zapewnić swoim pracownikom odpowiednią odzież roboczą do warunków każdego stanowiska, zawsze szukając bezpieczeństwa swoich pracowników.


Unikaj wypadków

Pracownicy muszą być wyraźnie widoczni przez cały czas i we wszystkich okolicznościach. Dzień i noc. Jest to jedyny sposób na wyeliminowanie potencjalnych zagrożeń. W Roly specjalizujemy się w odzieży o wysokiej widoczności. Komfortowe wyposażenie, zaprojektowane na wszystkie pory roku. Praktyczne modele dostosowane do wszystkich rodzajów pracy. Ubrania chroniące przed zimnem i izolujące od upału. Z kapturami, z kieszeniami, które pozwalają na przechowanie małych rzeczy, których nie można nosić w dłoni. Spodnie zrobione z tkaniny oddychającej i ułatwiającej wentylację, ułatwiają pracę na świeżym powietrzu. Elastyczna talia pozwala swobodnie poruszać się.

W Roly wszystkie nasze ubrania spełniają certyfikaty, akceptując warunki ustalone w normie UNE-EN ISO 20471