Pobierz

ZASTOSOWANE FILTRY
Torby OUTLET -  ALL COLLECTIONS
Pokaż filtry
SZUKAJ WYNIKÓW
GATUNEK
TYP ODZIEŻY
Więcej
KOLEKCJE
Więcej
Ikony
KOLORY
WIELOKOLOROWE
Rozmiar
SKŁAD
DOSTĘPNE METODY ZNAKOWANIA

Różne modele

Na rynku jest nieskończona liczba toreb do przenoszenia przedmiotów, odzieży, żywności, a nawet zwierząt domowych. Używamy konkretnego modelu w zależności od potrzeb.

Są wygodne, oferują dużo miejsca do przechowywania wszystkich rodzajów ubrań, artykułów spożywczych i akcesoriów. Ponadto są one dość odporne. Jeśli za każdym razem, gdy zdecydujemy się kupić torbę, sprawdzimy, czy spełniają one te wymagania, nasz zakup będzie na pewno sukcesem.

Możemy znaleźć torby podróżne, torby sportowe, aktówki, portfele, etc.. Niektóre są ze skóry, niektóre są z materiału. Dzięki dużej różnorodności różnych modeli, które są produkowane, znalezienie wzoru, które najlepiej odpowiada naszym potrzebom jest proste.
Sport
Sportowe


Za każdym razem, kiedy idziemy uprawiać sport uzywamy jej do przechowania naszej odzieży sportowej, buty, butelki wody lub napoju izotoniczny i ręcznik. Jeśli zdecydujemy się na prysznic w siłowni, mamy również miejsce na butelkę z żelem do ciała i szamponem do włosów, a także klapki prysznicowe.Waga jest ważna. Poza tym torby sportowe posiadają różne kieszenie wewnętrzne, tak wiec możemy mieć wszystko bardzo dobrze zorganizowane.

W Roly produkujemy torby sportowe, aby uzyskać maksymalny komfort, nie zapominając o stylu. Szeroka gama wysokiej jakości tak jak Twoje efektywne treningi. Różne rozmiary i style, w których można bez problemu przenosić rzeczy i akcesoria.

Outlet torby