Pobierz

ZASTOSOWANE FILTRY
Spódnice
Pokaż filtry
SZUKAJ WYNIKÓW
GATUNEK
TYP ODZIEŻY
Więcej
KOLEKCJE
Ikony
KOLORY
WIELOKOLOROWE
Rozmiar
SKŁAD
DOSTĘPNE METODY ZNAKOWANIA

Spódnice

Maksymalna wygoda

Dbanie o siebie nie jest już kaprysem. Dbanie o siebie jest koniecznością, a znalezienie sportu, który pozwala ci sięcieszyć nim podczas gdy ty dbasz o swoje ciało i umysł, jest przywilejem zapewniającym zdrowie i samopoczucie.. Sportowe spódnice oferują maksymalny komfort, aby uzyskać najlepsze wyniki w naszych codziennych treningach. Nie ma znaczenia, jaką aktywność wybierzesz. W Roly łączymy wszystko tak, aby znaleźć komfort, dynamizm i piękno.


tkaniny wysokiej jakości

Elastyczne włókna są przeznaczone do mniejszego absorbowania potu i perfekcyjnego dopasowania do ciała. Włókno wysokiej jakości umożliwia nam wykonywanie aktywności fizycznej, intensywnej i na poziomie.

Najbardziej aktualne propozycje spódnic idealnych do ćwiczeń Twojego ulubionego sportu w szkole, na siłowni, na torze lekkoatletycznym lub na kortach tenisowych. Nie ważne miejsce, które wybierzesz, naprawdę znaczenie ma model.sportowy wygląd jest i nadal będzie trendem. Tkaniny techniczne łączone są z wygodnymi butami i wyrafinowanymi akcesoriami.

Komfortowy i funkcjonalny model

To nie to samo robienie body combat, ale bieganie, tenis, jazda na rowerze... Każdy sport potrzebuje ubrania, które doskonale pasuje do tego rodzaju ćwiczeń, które zamierzamy wykonać. Trzeba też pamiętać, że estetyka jest ważna. Najlepszym wyborem jest spódnica sportowa odpowiednia dla naszej sylwetki