Pobierz

ZASTOSOWANE FILTRY
Zestawy sportowe
Pokaż filtry
SZUKAJ WYNIKÓW
GATUNEK
TYP ODZIEŻY
Więcej
KOLEKCJE
Ikony
KOLORY
WIELOKOLOROWE
Rozmiar
SKŁAD
DOSTĘPNE METODY ZNAKOWANIA

Wygoda
Komfort to podstawa, aby osiągnąć zwycięstwo w sporcie. Roly jest świadome, że odpowiedni zestaw sportowy o odpowiedniej charakterystyce to klucz do sukcesu w codziennej sportowej rywalizacji. Dlatego nakładamy wszystkie niezbędne zasoby na opracowanie najlepszych tkanin.

Funkcjonalność

Wykonujemy lekkie spodnie i koszule pasujące do Twojego ciała,zapewniając maksymalne poczucie dobrego samopoczucia. Wybrane tkaniny uwzględniające funkcjonalność.Każdy sport wymaga odpowiedniego ubioru, który pasuje do rodzaju ruchu, który zamierzamy wykonać..W tym przypadku zestawy sportowe są przeznaczone do uprawiania sportów, takich jak piłka nożna

Trwałość

Piłka halowa, tak zwany futsal charakteryzuje się szybkością i dokładnością w grze. Praktykuje się go na twardych powierzchniach w obuwiu przystosowanym do jego uprawiania. Ten typ gry wymaga dużej zdolności fizycznej ze strony graczy i maksymalnej jakości w ubiorze graczy.

Dlatego w Roly jesteśmy ekspertami we wszystkich dyscyplinach. Ponieważ zwycięska drużyna piłkarska to zespół zadowolony ze swojego producenta.

Zestawy Sportowe