}

ZASTOSOWANE FILTRY
Płaszcze przeciwdeszczowe
SZUKAJ WYNIKÓW
GATUNEK
TYP ODZIEŻYWięcej
KOLEKCJE
Ikony
KOLORY
WIELOKOLOROWE
Rozmiar
SKŁAD

Nasi najlepsi sprzymierzeńcy

Przy nadejściu deszczów Roly jest ubrany wodoodpornie, a my witamy te cztery krople lub letnią burzę. Nadaje się do wszystkich rodzajów opadów, kurtka przeciwdeszczowa wkrada się do naszej szafy, odporna na działanie wody i wszelkiej niepogody, ze stylem i funkcjonalnością.
Podstawa,której nie może zabraknąć Tak samo jak jej kolega z trasy wodoodporne „kalosze” stają się istotnym elementem, który zawsze powinniśmy mieć pod ręką. Na szczęście moda ewoluuje i te modele stały się największymi wyzwaniami projektantów, którzy prezentują swoje nowe modele na wybiegach, łącząc je z długimi sukienkami i pokaźną biżuterią na wieczór, lub swetrami maxi i kaloszami na spacer w ciągu dnia.

projekty funkcjonalne

Różne propozycje na każdą chwilę. Ze zwracającymi uwagę kolorami, jak klasyczny marynarski w intensywnym żółtym lub bardziej dyskretnym jak szary lub czarny. Wesołe i praktyczne oraz, oczywiście, z kapturem. Idealny na zakupy o deszczowym poranku, lub aby wyprowadzić psa w deszczowe popołudnie sierpnia czy też wyjść na kolację w zimną, styczniową noc. Nie zapominając o kurtkach przeciwdeszczowych, przeznaczonych wyłącznie do sportów żeglarskich. Z regulowanymi sznurkami lub bez nich, z kapturem zawsze przygotowana do ochrony przed niekorzystnymi warunkami . Wszystkie są odporne na wodę i wiatr. I jeśli są w modzie, o co jeszcze możemy prosić?