Pobierz

ZASTOSOWANE FILTRY
Płaszcze przeciwdeszczowe
Pokaż filtry
SZUKAJ WYNIKÓW
GATUNEK
TYP ODZIEŻY
Więcej
KOLEKCJE
Ikony
KOLORY
WIELOKOLOROWE
Rozmiar
SKŁAD
DOSTĘPNE METODY ZNAKOWANIA

Nasi najlepsi sprzymierzeńcy

Przy nadejściu deszczów Roly jest ubrany wodoodpornie, a my witamy te cztery krople lub letnią burzę. Nadaje się do wszystkich rodzajów opadów, kurtka przeciwdeszczowa wkrada się do naszej szafy, odporna na działanie wody i wszelkiej niepogody, ze stylem i funkcjonalnością.
Podstawa,której nie może zabraknąć Tak samo jak jej kolega z trasy wodoodporne „kalosze” stają się istotnym elementem, który zawsze powinniśmy mieć pod ręką. Na szczęście moda ewoluuje i te modele stały się największymi wyzwaniami projektantów, którzy prezentują swoje nowe modele na wybiegach, łącząc je z długimi sukienkami i pokaźną biżuterią na wieczór, lub swetrami maxi i kaloszami na spacer w ciągu dnia.

projekty funkcjonalne

Różne propozycje na każdą chwilę. Ze zwracającymi uwagę kolorami, jak klasyczny marynarski w intensywnym żółtym lub bardziej dyskretnym jak szary lub czarny. Wesołe i praktyczne oraz, oczywiście, z kapturem. Idealny na zakupy o deszczowym poranku, lub aby wyprowadzić psa w deszczowe popołudnie sierpnia czy też wyjść na kolację w zimną, styczniową noc. Nie zapominając o kurtkach przeciwdeszczowych, przeznaczonych wyłącznie do sportów żeglarskich. Z regulowanymi sznurkami lub bez nich, z kapturem zawsze przygotowana do ochrony przed niekorzystnymi warunkami . Wszystkie są odporne na wodę i wiatr. I jeśli są w modzie, o co jeszcze możemy prosić?

Płaszcze przeciwdeszczowe