Pobierz

https://static.gorfactory.es/images-collections/CASUAL_W.jpg
Gdy nadchodzi zima, nie pozwól temperaturze aby była przeszkodą do tego, co chcesz robić. Zawsze do końca z "Casual Winter" Roly w jej kolekcji możesz znaleźć koszulki, koszulki polo z długim rękawem, kurtki, bluzy i kamizelki idealne do utrzymania odpowiedniej temperatury ciała.

T-SHIRTY I KOSZULKI POLO D/R

Wejdź

Podstawa, której nie powinno brakować w żadnej garderobie. Idealne samodzielnie lub w połączeniu z pozostałą odzieżą wierzchną. Znajdź projekt i kolor, szukaj wśród różnych propozycji od Roly.

KURTKI I PLASZCZE

Wejdź

W Roly oddajemy do twojej dyspozycji nasze kurtki przeciwdeszczowe i wiatrówki, dzięki czemu nic nie stanie ci na przeszkodzie, aby robić to, co chcesz i kiedy chcesz. Wodoodporne, wiatroszczelne i z gwarancją jakości Roly.

POLO DAMSKIE I MESKIE K/R

Wejdź

Istotny szczegół, którego nie może brakować. Odświeżyć swoją garderobę z Roly. Dostępne zarówno dla mężczyzn jak i kobiet w różnych kolorach, doskonałe do połączenia z innymi ubraniami.

KURTKI I BLUZY

Wejdź

Połącz ciepłe ubrania i stwórz swój ulubiony zestaw na zimno. Noś najcieplejsze i najwygodniejsze ubrania tej zimy dzięki ocieplanej kolekcji Roly.

POLARY

Wejdź

Zimno? Nie w tym sezonie z polarami od Roly. Odzież, która stała się najbardziej wygodnym i prostym sposobem na zwalczanie niskich temperatur. Tkaniny i projekty opracowane dla Ciebie, wybierz kolor i oczywiście ciepło tej zimy.

ODZIEZ NA ZIME

Wejdź

Roly przynosi Ci szeroki wybór odzieży na zimne dni, nie daj się zaskoczyć chłodu. Różne rodzaje ubrań o wysokiej odpornośći na niskie temperatury jak i na deszcz.

NEWS CASUAL WINTER

Wejdź

Wszystkie nowości Roly, aby walczyć z zimnem i być na czasie. Bluzy, kurtki, soft shell, płaszcze przeciwdeszczowe itp., dzięki którym można odnowić ubrania zimowe, nie zważając na komfort i trendy, a także zdecydowany krok aby stać się przedstawicielem jednego z europejskich liderów w tej dziedzinie.