}
Pobierz

ZASTOSOWANE FILTRY
Zestawy Sportowe Unisex
Pokaż filtry
SZUKAJ WYNIKÓW
GATUNEK
iconModel_3

iconModel_4

iconModel_44

iconModel_5

iconModel_6

TYP ODZIEŻYWięcej
KOLEKCJE
Ikony
KOLORY
WIELOKOLOROWE
Rozmiar
SKŁAD
DOSTĘPNE METODY ZNAKOWANIA

Kobiece dyscypliny
W Roly stawiamy na najlepszy kobiecy sportowy wygląd.
Coraz więcej dziewcząt uprawia dyscypliny sportowe, które były do tej pory zarezerwowane tylko dla mężczyzn. Tak jak coraz więcej jest sportów, które ludzie obu płci ćwiczą razem. Eksperci twierdzą, że kobiety nie mają tyle siły w mięśniach co mężczyźni, ale z kolei nie osiągają oni techniki, która charakteryzuje płeć żeńską. Pokrewność płci jest faktem, który staje się zauważalny w niektórych krajach. dyscypliny. Wyraźny przykład mamy w ćwiczeniach takich jak jazda konna, piłka nożna czy piłka halowa, koszykówka, tenis, pływanie i oczywiście lekkoatletyka.
Ewolucja kreuje tendencje
Czasy się zmieniają, a wraz z nimi koncepcja komfortu . Podczas używania tekstyliów musimy wziąć pod uwagę komfort i ruch. Zdolność adaptacyjna staje się protagonistą najnowszych kolekcji sportowych. Cóż, z wyjątkiem sportów, takich jak szachy, w których tylko ćwiczysz umysł, reszta wymaga najnowocześniejszych wykończeń, aby zapewnić dobrą wydajność fizyczną.
Nie widzimy już białych bandaży u sportowców. Teraz moda sprawia, że są one w kolorach, a nie tylko to, kinesiotaping oprócz krzykliwych kolorów, cechuje się wsparciem dla mięśni i stawów naszego ciała. Fizjoterapeuta zamknięty w elastycznej taśmie. Cała innowacja.
Od zwykłego bandażu do Kinesiotapingu. Od szycia po klejenie.
Zmieniają się czasy i zestawy odzieży sportowej unisex ewoluują. W dzisiejszych czasach kobiety i mężczyźni wymagają, oprócz sprzętu wykonanego z wytrzymałych materiałów, odzieży sportowej dostosowanej w sposób proporcjonalny i harmonijny. Właśnie dlatego produkujemy ubrania sportowe typu unisex, które idealnie dopasowują się i uwydatniają proporcjonalne ciało kobiety i mężczyzny.
Roly stawia na twój ulubiony sport.

Zestawy Sportowe Unisex